Panel sklepu został stworzony z myślą o Twojej codziennej pracy jako właściciel sklepu internetowego. Podział na 8 jasnych i przejrzystych kategorii tematycznych pozwala na szybkie poruszanie się po całym panelu sklepu i natychmiastowe odnajdywanie tych operacji, których akurat poszukujesz.

Jak zalogować się do Panelu sklepu?

Panel administratora sklepu znajduje się pod adresem domeny, w której zainstalowałeś sklep, z sufixem /admin, np. www.twojadomena.pl/admin.

admin

Zapomniałeś/aś hasła do sklepu internetowego?

W celu przypomnienia hasła naciśnij przycisk “Zapomniałem hasła”, który znajduje się pod formularzem logowania do Panelu sklepu. Na kolejnym ekranie wpisz swój adres e-mail, który podałeś podczas procesu instalacji sklepu. Po wpisaniu poprawnego adresu e-mail, kliknij przycisk “Zapomniałem hasła”.

W przypadku, gdy zapomniałeś hasła do konta administratora, wpisz adres e-mail, który został podany podczas procesu dodawania nowego administratora z poziomu Panelu sklepu. Jeśli nie pamiętasz tego adresu e-mail, skontaktuj się z właścicielem danego sklepu, który utworzył Ci konto administratora.

Po kliknięciu przycisku “Zapomniałem hasła”, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość, która pozwoli Ci zmienić hasło dostępu na nowe. Jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail w sytuacji, gdy nie zlecałeś zmiany hasła, zwyczajnie ją zignoruj.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie