W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat logowania do Parallels Plesk Panel. Logowanie do Parallels Plesk Panel możesz wykonać za pomocą dwóch sposobów:

  1. Metoda pierwsza. Wpisz w pasku adresu przeglądarki WWW (np. Mozilla Firefox, Google Chrome) adres IP lub nazwę hosta Twojego serwera według poniższego wzoru:
    https://nazwa-hosta.premium.pl:8443
    lub
    https://adresip:8443
  2. Metoda druga. W Panelu klienta, w opcji menu „Parallels Plesk Panel” kliknij link, który odpowiada za uruchomienie panelu:

W przypadku pierwszego sposobu zostanie wyświetlone okno logowania, w którym należy wpisać nazwę konta (np. „admin”) oraz hasło dostępu do wybranego konta. Jeśli natomiast skorzystałeś z metody drugiej, logowanie do konta zostanie wykonane automatycznie. Nie będziesz proszony o podanie loginu i hasła.

WAŻNE! Jeśli zmieniałeś wcześniej hasło dostępu do Parallels Plesk Panel (np. podczas wcześniejszych sesji), to logowanie automatyczne nie zostanie wykonane. Na ekranie zostanie wyświetlone okno logowania, w którym należy podać nazwę użytkownika oraz hasło dostępu.

logowanieplesk
WAŻNE! Dokumentacje w języku angielskim dla narzędzia Parallels Plesk Panel znajdziesz na stronie producenta. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dokumentacje producenta oprogramowania w języku angielskim.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie