Podczas prowadzenia sklepu internetowego może się przydarzyć, że wymagane będzie uzupełnienie informacji o wariantach dodanych do produktu. Za pośrednictwem Panelu sklepu możesz zmodyfikować dodane wcześniej warianty do produktu, np. w celu uzupełnienia dodatkowych informacji.

Pamiętaj, że aby móc dodać wariant do produktu, należy go uprzednio utworzyć za pośrednictwem opcji menu “Asortyment” -> “Warianty produktów”.

Aby dodać wariant do produktu, należy wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do opcji menu Asortyment” -> „Produkty”.
 2. Przejdź do edycji produktu, dla którego chcesz uzupełnić warianty.
  edytuj-akcje
 3. Po wyświetleniu szczegółów wybranego produktu, kliknij zakładkę “Warianty”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  warianty
 4. Jeśli nie dodałeś jeszcze żadnego wariantu do produktu, wybierz na wyświetlonym ekranie grupę wariantów, która zostanie przypisana do produktu.
  wybierz-grupe-wariantow
 5. Jeśli wybrałeś już grupę wariantów, która zostanie przypisana do produktu, przejdź do zakładki “Stany magazynowe” i kliknij przycisk “Dodaj wariant”. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala uzupełnić wariant dla wybranego produktu. W tym miejscu możesz sprecyzować dane na temat wybranej wersji produktu, np. jaką ma wagę, ile pozostało ich w magazynie.dodaj-warianty

  Czerwoną ramką zostały oznaczone opcje wariantu, które zostały wcześniej utworzone w opcji menu “Asotryment -> Warianty produktów” – dzięki którym Klient dokonuje wyboru odpowiedniej wersji produktu podczas zakupów.
 6. Kliknij przycisk “Dodaj”, jeśli uzupełniłeś informacje o wariancie danego produktu.
  dodaj-anuluj
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie