Autoresponder pozwala na uruchomienie automatycznej odpowiedzi na wiadomość e-mail wysłaną na Twoją skrzynkę e-mail. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy nie możesz w danym momencie udzielić szybkiej odpowiedzi (np. gdy jesteś na urlopie). Za pośrednictwem Panelu klienta możesz uruchomić funkcję autoresponder na skrzynce e-mail, która została utworzona na serwerze w premium.pl.

 1. Zaloguj się do Panelu klienta.
 2. Kliknij sekcję menu “Poczta”, która znajduje się w górnej części ekranu.
 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista skrzynek e-mail, które zostały utworzone na Twoim serwerze. Kliknij nazwę skrzynki e-mail, dla której chcesz włączyć funkcję autoresponder.dodaj-skrzynke2
 4. Na wyświetlonym ekranie kliknij zakładkę “Autorespondery”, która znajduje się w górnej części ekranu.autorespondery
 5. Na wyświetlonym ekranie kliknij przycisk “Dodaj nowy autoresponder”.
  auto3

  Na wyświetlonej stronie możesz wyświetlić listę autoresponderów uruchomionych na wybranej skrzynce e-mail. Dodatkowo możesz dodać nowe lub usuwać i konfigurować istniejące autorespondery.
 6. Wypełnij wyświetlony formularz, aby włączyć funkcję autoresponder z ustawionymi właściwymi opcjami.
  • Autoresponder odblokowany – zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby autoresponder został włączony.
  • Nazwa autorespondera – określ w tym miejscu jaka ma być nazwa autorespondera. Nazwa będzie wyświetlana tylko w Panelu klienta.
  • Odblokuj filtrowanie – zaznacz tę opcję, jeśli chcesz filtrować te wiadomości, na które autoresponder ma wysyłać automatyczne odpowiedzi.
  • – określ zachowanie autorespondera. Masz do wyboru dwie opcje: automatyczna odpowiedź lub przekierowanie wiadomości e-mail na wybrany adres e-mail.
  • oraz zdefiniuj resztę ustawień, np. zawartość pola “Odpowiedz do”, temat odpowiedzi, treść automatycznej odpowiedzi.auto5
 7. Kliknij przycisk “Wyślij”, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu, aby zapisać wprowadzone zmiany. Funkcja autoresponder zostanie natychmiast włączona na wybranej skrzynce e-mail.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie