Domena .pl to narodowa, polska domena najwyższego poziomu, której rejestr prowadzi NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa).
Polskie domeny narodowe możemy rejestrować z końcówką .pl jak również domeny drugiego poziomu: funkcjonalne i regionalne.

Możesz zarejestrować również domeny zawierające znaki narodowe (diakrytyczne), np. światłowodowe.pl. Jest to domena IDN (Internationalized Domain Name), która posiada dwie postaci: unikodową (światłowodowe.pl) oraz postać przekodowaną do znaków ASCII (xn--wiatowodowe-w5b43a.pl).

Aby zarejestrować domenę wybierz z menu opcję Domeny -> Rejestruj domenę i wpisz interesującą Cię nazwę. Rozwijając zaawansowane opcje będziesz mieć możliwość ograniczenia wyszukiwania do wybranych przez Ciebie końcówek.

szukaj

Po kliknięciu przycisku SZUKAJ otrzymasz informację o dostępności danej domeny jak również listę proponowanych domen będących aktualnie wolnymi i zajętymi do rejestracji nazwami oraz domen dostępnych do kupienia na giełdzie. Aby potwierdzić wybór, kliknij na przycisk KUP TERAZ.

szukaj1

W kolejnym kroku znajdziesz informacje o płatnościach wraz z możliwością wyboru metody zapłaty.

szukaj2

Koszt rejestracji domen .pl dostępny jest w naszym cenniku.

UWAGA! Nie gwarantujemy dostępności domeny w chwili wpływu środków. Jeśli zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane, otrzymasz zwrot środków na saldo.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie