Przedłużenie abonamentu domeny możliwe jest w trakcje jego trwania, jednorazowo w danym okresie rozliczeniowym. W innym przypadku domena wygaśnie i zostanie zablokowana. W czasie blokady domenę można jeszcze reaktywować (zgodnie z jej cyklem życia) – wówczas cena odnowienia jest wyższa od ceny standardowej. Jeśli domena nie zostanie reaktywowana, wróci do puli nazw wolnych.

Abonament domeny można przedłużyć na okres od 1 do maksymalnie 10 lat. Jeśli domena wymaga reaktywacji, konieczne jest jej odnowienie na rok a następnie ewentualne zlecenie prolongaty na dłuższy okres abonamentowy.

Aby przedłużyć abonament domeny zaloguj się do swojego konta w premium.pl i przejdź na listę domen. Zaznacz domenę, która ma zostać przedłużona oraz z dolnego menu wybierz opcję ‘Przedłuż’.

przedluz

Jeśli chcesz jednorazowo przedłużyć większą ilość domen, zaznacz je i kliknij przycisk ‘OK’. W kolejnym kroku wybierz okres, na jaki chcesz przedłużyć domenę oraz kliknij przycisk ‚Dalej’, aby przejść do wyboru metody płatności.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dostępnych metodach płatności, kliknij tutaj.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie