Aplikacja OX jest oprogramowaniem opartym na rozwiązaniu “cloud”, dzięki któremu z dowolnego miejsca na świecie masz dostęp do swojej poczty e-mail oraz listy kontaktów. Dzięki OX App Suite uzyskasz pełny dostęp do jego funkcjonalności niezależnie od posiadanego przez Ciebie urządzenia czy systemu operacyjnego.

Aby zalgować się do poczty korzystając z aplikacji OX, przejdź do zakładki ‘Open-Xchange’ i kliknij na link Otwórz obok nazwy Twojego konta.

ox

Możesz też zalgować się do poczty bezposrednio na stronie: https://poczta.premium.pl

Po zalogowaniu możesz zarządzać swoimi wiadomościami i kontaktami. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowym oraz oferuje nowoczesny i wygodny w konfiguracji interfejs do obsługi poczty.

OX2

W górnej częsci ekranu jest dostępny zestaw opcji, które umożliwiają operacje na zaznaczonej wiadomości (np. odpowiedz nadawcy).

OXmenu1

Aby utworzyć i wysłać nową wiadomość wybierz z menu opcję ‘Redagowanie’, wprowadź adres odbiorcy, temat wiadomości i jej treść. Do wiadomości możesz również dołączyć załącznik. Po kliknięciu opcji ‘Więcej’, możesz określić priorytet wiadomości, dołączyć wizytówkę oraz zaznaczyć opcję potwierdzenia zwortnego odbioru wiadomości.

OXnowa

Po napisaniu wiadomości skorzystaj z odpowiedniego przycisku z menu, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

OXnowamenu

Odrzuć – powoduje całkowite usunięcie wiadomość e-mail (bez zapisywania jej jako kopia robocza).
Zapisz – zapisuje daną wiadomość e-mail jako kopię roboczą, którą będziesz mógł jeszcze zmodyfikować i wysłać do odbiorców w późniejszym terminie.
Wyślij – powoduje natychmiastowe wysłanie wiadomości e-mail do ustalonych odbiorców.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie